Поврзи се со нас:
071 219 955

Спортски обувки K&K
Спортски обувки K&K
НОВ SALE Препорачан
- 40.00 %

Спортски обувки K&K

Модел: 8211031

Броеви: од 20 до 26

Категорија: ДЕТСКИ ОБУВКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.379,40 ден. На залиха
Стара цена: 2.299,00 ден.
Заштедуваш: 919,60 ден.
Понудата истекува по:
: : :
Нема на залиха
На залиха

   

Боја Сива / розева
Горен дел
Природна кожа
Постава Микрофибер
Влошка Микрофибер
Ѓонче Термокаучук
Броеви             Должина на влошка/см/
№20 13
№21 13.6
№22 14.3
№23 15
№24 15.6
№25 16.2
№26 16.9
Спортски обувки K&K

Спортски обувки K&K

1.379,40 ден. На залиха
Стара цена: 2.299,00 ден.
Заштедуваш: 919,60 ден.
На залиха
Нема на залиха
Спортски обувки K&K
Спортски обувки K&K
Боја Сива / розева Горен дел Природна кожа Постава Микрофибер Влошка Микрофибер Ѓонче Термокаучук

K&K

2021-04-07T20:34:48+02:00
2299.00 2299.00 MKD 7
(20) броеви:: 20 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000007314
(22) броеви:: 22 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000007321
(21) броеви:: 21 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000007320
(23) броеви:: 23 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000007322
(24) броеви:: 24 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ Out Of Stock 2000007323
(25) броеви:: 25 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000007324
(26) броеви:: 26 2299.00 MKD ДЕТСКИ ОБУВКИ In Stock 2000007325
Споредба на продукти