Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Светло розеви детски кломпи
Светло розеви детски кломпи
НОВ Препорачан

Светло розеви детски кломпи

Модел: 222001

Броеви: од 19/20 до 27/28

Категорија: ПАПУЧИ И АПОСТОЛКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
599,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Не е достапен

   

Светло розеви детски папучи ( крокс ) изработени од мека EVA пена. Погодни за во бања, плажа, базен. Исклучително лесни и удобни. Тие не се лизгаат и брзо се сушат кога се влажни. Ремчето лесно ги претвора кломпите во тип на сандала за поудобно одење.

Броеви      Должина на влошка /см/
№19/20 13
№21/22 14
№22/23 15
№23/24 16
№25/26 17
№27/28 18
Светло розеви детски кломпи

Светло розеви детски кломпи

599,00 ден. Не е достапен
Стара цена:
Заштедуваш:
Не е достапен
Нема на залиха
Споредба на продукти