Поврзи се со нас:
071 219 955

Мени
Мени
Жолти детски кломпи
Жолти детски кломпи
НОВ Препорачан

Жолти детски кломпи

Модели: 222014

Броеви: од 24 до 35

Категорија: ПАПУЧИ И АПОСТОЛКИ Производител: K&K SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
599,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Нема на залиха
Има на залиха

   

Жолти детски папучи ( крокс ) изработени од мека EVA пена. Погодни за во бања, плажа, базен. Исклучително лесни и удобни. Тие не се лизгаат и брзо се сушат кога се влажни. Ремчето лесно ги претвора кломпите во тип на сандала за поудобно одење.

Броеви     Должина на влошка /см/
№24 14.5
№25 15
№26 15.5
№27 16.5
№28 17
№29 17.5
№30 18.5
№31 19
№32 20
№33 20.5
№34 21
№35 22
Жолти детски кломпи

Жолти детски кломпи

599,00 ден. Има на залиха
Стара цена:
Заштедуваш:
Има на залиха
Нема на залиха
Споредба на продукти