Поврзи се со нас:
071 219 955

Детски Чизми

Зимски Чизми - 8174061
SALE Препорачан
- 1.300,00 ден.

Детски Чизми

Модел: 8174061

Броеви: 20

Категорија: ЧИЗМИ SKU:
Ве Молиме, прво изберете разновидност.
1.299,00 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 1.300,00 ден.
Нема на залиха

   

Модерни детски чизми за најмалите девојчиња во неодолива боја малина и велур, со блескави отпечатоци за современ изглед. Моделот е дизајниран со два патенти за лесно да се облекуваат и стабилно да се прицврстуваат, задебел гумен ѓон обезбедува одлична стабилност на различните површини. Петата е зајакната за повеќе стабилност, а системот Flexi Step дава флексибилност и удобност.

Детски Чизми

Детски Чизми

1.299,00 ден. На залиха
Стара цена: 2.599,00 ден.
Заштедуваш: 1.300,00 ден.
Нема на залиха
Детски Чизми
Детски Чизми
Модерни детски чизми за најмалите девојчиња во неодолива боја малина и велур, со блескави отпечатоци за современ изглед. Моделот е…
2020-06-25T17:50:40+02:00
2599.00 2599.00 MKD 1
(20) броеви:: 20 2599.00 MKD ЧИЗМИ In Stock 2000002436
Споредба на продукти